WROCLAW Trophy 8-10.072016

Drużyna GZ LZS Grodków brała udział w trzydniowym turnieju WROCLAW Trophy .8-10 lipiec 2016 .Nasz zespól trampkarzy po pierwszym dniu turnieju WROCLAW Trophy trafił do grupy ranner cup U 15 a gdzie rywalizował z zespołem z Czech Sokół Konice s.r.o oraz z GOSSM Brzeg w tych spotkaniach zremisowaliśmy z Czechami 1:1 oraz wygraliśmy z Brzegiem 3:0 w niedziele w półfinale ulegliśmy Słowackiemu zespołowi OBFE Nitra 0:2 w meczu o 3 miejsce pokonaliśmy Sokół Konice z Czech w rzutachkarnych 6:5 w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1 . W tym turnieju bramki strzelali Chrobak Jan Kasperski Kamil Karpeta Dawid Maciej Syposz 2 Konrad Tomera 2 Michał Popów . Turniej był bardzo mocno obsadzony walczyliśmy o każdy metr boiska a bledy własne kosztowały nas straty bramek .Wynik naszej drużyny uznajemy za sukces oraz wynieśliśmy z niego wszyscy ogromne doświadczenie w międzynarodowym turnieju .